Meghívó Hálaadó Istentiszteletre - 2022.10.30.

Kedves Testvérünk!

Szeretettel hívjuk és várjuk 2022. október 30-án a Rákospalotai Evangélikus Nagytemplomba, a 10.00 órakor kezdődő hálaadó Istentiszteletünkre, ahol megtisztelő adományaira Istenünk áldását kérjük, melyet gyülekezeti konyhánkra szeretnénk fordítani.
Számítunk jelenlétére, hogy személyesen is megköszönjük egész éves támogatását, imádságát.

Gyülekezetünk alkalmai:
- október 28. – október 31. Reformáció hete Nagytemplomunkban minden este 18.00 órakor
- november 1. este 18.00 óra Nagytemplomunkban emlékező Istentiszteletet tartunk elhunyt szeretteinkért
- November 6-án és az utána következő vasárnapokon 10.00 órakor az Istentiszteleteinket már a Kistemplomunkban tartjuk
- Minden kedden 16.30-tól énekkari próbát, majd 18.00 órától Bibliaórát tartunk
- Minden vasárnap 9.30-kor imaközösséget és az Istentisztelettel párhuzamosan gyermekfoglalkozást tartunk

Erős vár a mi Istenünk!

(Istentiszteleteinket a facebook oldalunkon is lehet követni: https://www.facebook.com/rakospalotaievangelikusgyulekezet)