Novemberi istentiszteleti alkalmaink

[Jézus Krisztusban] van – az ő vére által – a mi megváltásunk, bűneink bocsánata is; kegyelmének gazdagsága szerint.
(Ef 1,7)

Novemberben is várjuk minden kedves Testvérünket istentiszteleti alkalmainkra minden vasárnap délelőtt 10.00 órakor!

November 1. 18.00, Rákospalotai nagy templom (Régi Fóti út 73.) - Halottak napi emlék istentisztelet - igét hirdet: Ponicsán Erzsébet

Vasárnapi istentiszteleti alkalmainkat novemberben a Juhos utcai kis templomunkban tartjuk! (Bp, Juhos utca 28.)

Istentiszteleti alkalmaink:

• november 3. 10.00 - istentisztelet úrvacsora osztással - igét hirdet: Erdélyi Csaba
  • november 10. 10.00 - istentisztelet keresztelővel - igét hirdet: Ponicsán Erzsébet
  • november 17. 10.00 - istentisztelet úrvacsora osztással - igét hirdet: Erdélyi Csaba
  • november 24. 10.00 - istentisztelet keresztelővel és születésnaposok áldásával - igét hirdet: Ponicsán Erzsébet

Urunk! Hála Neked azért, mert Te az életre terveztél minket. Hála teremtő és gondviselő szeretetedért. Kérünk, adj nekünk szabadságot az életünk végével kapcsolatban: ne tartson fogva a félelem a haláltól vagy a szenvedéstől! Önts belénk bátorságot és reménységet, hogy el merjük hinni: Te magad vagy, aki hazavársz, és meg akarod osztani velünk dicsőségedet! Add, hogy ezzel a merészséggel tudjuk elengedni szeretteinket is, mert tudjuk, hogy Te kezedben tartod őket! Ámen.

ERŐS VÁR A MI ISTENÜNK!